Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Zenei Világnap a Vigadóban

2016. szeptember 30-án a Zenei Világnap alkalmából rendeztük meg koncertünket, melynek a Vigadó Kulturális Központ adott otthont.

A koncert megnyitásaként Dr. Ponyokai Judit Kassák Lajos szavaival teremtett különleges hangulatot, majd zenei idézetekkel fűszerezve kalauzolta végig a közönséget az estén.

Színpadra álltak azok az egykori növendékeink, akik a zenei pályát választották hivatásuknak. A kisújszállási zeneiskola volt számukra az a zenei „fészek”, ahol az első bátortalan hangok megszólaltak hangszereikből. Az est fellépői között köszönthettük még iskolánk kezdő pedagógusait is, akik fiatalos lendületükkel új színt hoztak a művészeti iskola életébe.

A fellépők felejthetetlen koncertélményt nyújtottak mindannyiunk számára a Zene Világnapján.

GALÉRIA